AZ FLEX - distribútor a predajca Helly Hansen Workwear

Interiér predajne AZ FLEX

Hlavným cieľom internetového obchodu www.hhww.sk je priniesť výnimočnú kvalitu na trh s pracovným oblečením. Zvýšiť povedomie zákazníkov o nových trendoch v tejto oblasti, s dôrazom na trvalú udržateľnosť a cestu inovácií. A samozrejme, zabezpečiť im komfort pri výbere pracovných odevov, obuvi a doplnkov. Helly Hansen Workwear ako najnovšia obchodná línia spoločnosti AZ FLEX stavia na pevných základoch a finančnej stabilite tohto úspešného veľkoobchodu. Garanciou dôveryhodnosti je tiež priame obchodné zastúpenie HH Workwear na Slovensku.

AZ FLEX, s.r.o. je poprednou spoločnosťou v oblasti dovozu a predaja technických izolácií (na kúrenie, vzduchotechniku a chladenie), kazetových stropných podhľadov a penového skla. Vznikla v roku 2004 a svoje služby zabezpečuje na celom území Slovenska, prostredníctvom pobočiek v Žiline, Bratislave a Košiciach.

Prečo si vybrať pracovné odevy a obuv Helly Hansen Workwear?

Hlavné dôvody, prečo si do práce vybrať Helly Hansen Workwear

Svetoznáma odevná značka Helly Hansen nesie meno po nórskom námornom kapitánovi Helly Juell Hansen. Ten v roku 1887 vynašiel originálny spôsob, ako sa oblečením chrániť pred drsnými prírodnými podmienkami. Odvtedy táto inovatívna značka vyrába profesionálne odevy, ktoré prinášajú komfort a bezpečie ľuďom po celom svete. 

Pohodlie

Je to veľmi jednoduché - HH Workwear je o pohodlí pri práci. Pri nosení toho oblečenia oceníte maximálny komfort, ohybnosť a pohodlie, slobodu pri pohybe. Pracovné bundy, montérky aj topánky - skvelé technológie vám zaručujú pocit sucha a tepla v každom prostredí.

Prvotriedna kvalita

Oblečenie Helly Hansen Workwear si svojou prvotriednou kvalitou získava svojich nadšencov už aj na Slovensku. Prémiové pracovné odevy a obuv sa uplatnia na pracoviskách, kde najviac záleží na bezpečnosti, výkone a ochrane zdravia.

Prestíž

Helly Hansen je jednotka na trhu pre lyžiarskych a jachtárskych profesionálov na celom svete. Rovnako, divízia HH Workwear je uznávaná značka pre všetkých, ktorí majú radi pocit výnimočnosti pri svojej práci.

Dôraz na trvalú udržateľnosť

Spoločnosť Helly Hansen pevne verí, že dlhodobý komerčný úspech možno dosiahnuť iba rešpektovaním, ochranou a podporou etických hodnôt, ľudských a pracovných práv a životného prostredia. Neustále preto pri svojej činnosti zlepšuje podmienky pre ľudí, životné prostredie aj pre celú planétu.

Vlastné patenty

Značka pokračuje v dedičstve kapitána Hansena prostredníctvom neustáleho vývoja, inovatívnych technológii a investícii do originálnych postupov pri výrobe oblečenia. Z množstva inovácií a patentov sú najznámejšie LIFA a Helly Tech.

Technológia LIFA®

bola uvedená na trh začiatkom 70. rokov minulého storočia. LIFA® je ultraľahká tkanina základnej vrstvy a jej kľúčovou funkciou je dokonalá izolácia. Technológia odvádza pot preč od pokožky a transportujú ho na povrch látky, kde sa odparuje. Vlákna LIFA® sa používajú na prvú membránovú vrstvu odevov, teda vrstvu najbližšie k pokožke. To umožňuje spotrebiteľovi zostať v teple, suchu a pohodlí.

Technológia LIFA® najlepšie funguje pri vrstvení pod iným odevom. Pretože čím viac vrstiev máte, tým ďalej sa pot a vlhkosť odvádzajú preč od pokožky. 

Helly Hansen Workwear - technológia Fila

Technológia Lifa: Teplo. Sucho. Pohodlie.

Technológia Helly Tech®

je nepremokavá, priedušná vrstva medzi telom a vonkajším prostredím. Táto patentová membrána bráni molekulám vody (dážď) prenikať zvonka dnu, a zároveň odvádza vlhkosť (pot) zvnútra von. Takto ostanete v suchu a v pohodlní. Helly Tech® je viac než len tkanina – je to dokonalá kombinácia viacerých technológií:

  • vonkajšia tkanina s vode odolnou úpravou 
  • vysoko priedušná membrána
  • ručne podlepené švy vodotesnou tkaninou
  • vysoko priedušné vnútorná tkanina, sieťovina alebo podšívka

Helly Hansen Workwear - Helly Tech Performance

Helly Tech: Vodeodolnosť. Priedušnosť. Garancia.